Компанія фінансово-правового аутсорсинга

Головна О компанії Контакти Новини FAQ

Головна

Компанія фінансово-правового аутсорcингу "VIZA" рада вітати Вас на сторінках нашого сайту!

На сторінках нашого порталу, Ви обов'язково знайдете те що шукали!!!!
Даний портал містить всю необхідну інформацію про безліч аспектів діяльності як юридичних осіб так і фізичних. Довідкові матеріали, адреси і телефони необхідних організацій і структур, бланки і зразки різних документів.
Наші юристи онлайн нададуть кваліфіковану відповідь на найскладніші питання.

Професійна діяльність нашої компанії спрямована на повний супровід будь-якого бізнесу в області правового регулювання господарської діяльності, бухгалтерського обліку і оподаткування.

Досвідчені фахівці допоможуть Вам розібратися в будь-яких питаннях, пов'язаних з веденням господарської діяльності Вашим підприємством, і візьмуть на себе всі проблеми, пов'язані з оформленням необхідної документації.

Наші фахівці по Вашому запиту проведуть аудит проблеми, проаналізують ситуацію і запропонують декілька варіантів виходу з неї. Для Вас будуть розроблені індивідуальні схеми вирішення тієї або іншої проблеми, схеми оптимізації і мінімізації оподаткування і багато чого іншого. З повним об'ємом послуг, що надаються нашою компанією, Ви зможете ознайомитися в розділі «Наші продукти».

Ми створені для того, щоб полегшити Ваше життя. Наша компанія може бути як повноцінним «замінником» Вашого юридичного відділу, бухгалтерії, фінансової служби, планового відділу, так і добрим колегою вашим фахівцям.
Основною нашою перевагою є не тільки те, що ми знаємо, як вирішити проблему або не допустити її виникнення, можемо скласти різноманітні схеми, а те, що ми маємо інструменти для втілення наших схем в життя.

Основними принципами нашої діяльності є:
- незалежність;
- компетентність і професіоналізм;
- повна конфіденційність, що стосується діяльності наших клієнтів;
- професійна етика;
- гнучка система ціноутворення.

VIZA – це супровід Вашого бізнесу до високих результатів господарської діяльності!


Webmaster Dnepr-Web Studio - Разработка сайта
Головна : О компанії : Контакти : FAQ
  Copyright © ТОВ "Компанія фінансово-правового аутсорсинга "VIZA"    2008-2021    м. Дніпропетровськ, Україна